Szukaj

Factor Bikes

Rama Factor SLiCK Disc

30900.00 zł

Factor SLiCK to jazda na czas/triathlon, napędzany obsesją.

Obsesja na punkcie szybkości; za przekraczanie granic; dla wszechstronności i możliwości regulacji. Każdy element SLiCK, od 51 Speedshop Aerobar po dolną rurę Twin Vane EVO, został celowo uwzględniony w projekcie ze względu na obsesyjne dążenie Factor do stworzenia najszybszego, najbardziej zaawansowanego technicznie roweru aero.

KLUCZOWE CECHY

Rura dolna Twin Vane EVO

Tarcze hamulcowe

Szerokie tylne widełki

Rura podsiodłowa z głębokim profilem

Widelec zewnętrzny

51 Aerobar Speedshop z pojedynczym wspornikiem

TT Bike dla Israel Start-Up Nation

SizeSMLXL
Stack500525550580
Reach390405425440
Seat Tube Angle78.0°78.0°78.0°78.0°
Head Tube Angle72.5°72.5°72.5°72.5°
Fork Offset45454545
BB Drop75757575
Chainstay Length400400400400
Seat Tube511536561592
Stand over height769794819849
Front Center576599627650
Factor Slick Geometry Chart

Dostawa: PROSIMY O KONTAKT

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Zostaw swój adres e-mail

Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Wybierz pierwszy produkt