Szukaj

Factor Bikes

Rama Factor ONE

26000.00 zł

Sprawdzony na papierze i w tunelu aerodynamicznym, ale przede wszystkim na drodze. Przyjmując niekonwencjonalne podejście do aerodynamiki, ONE posiada w rdzeniu dolną rurę Twin Vane EVO, zaprojektowaną z myślą o wydajności aerodynamicznej i maksymalnej sztywności ramy.
Atakując peleton pod wiatr, jadąc na czele kryterium, ONE zapewnia ekscytującą, szybką i niezwykle mocną jazdę.

Kluczowe cechy:
Szerokie tylne widełki
Rura podsiodłowa z głębokim profilem
Zoptymalizowany rozmiar opon
Kompletny system integracji
Opcje wersji na hamulce szczękowe oraz na hamulce tarczowe
Rower aero wybrany przez Israel Start-Up Nation
Size46495254565861
Stack360495520542565588611
Reach360367376384392401409
Seat Tube Angle73.0°73.0°73.0°73.0°73.0°73.0°73.0°
Head tube Angle70.5°70.5°72.2°73.1°73.5°73.5°73.5°
Fork Offset53535343434343
BB Drop68686868686868
Chainstay Length405405405405405408410
Seat Tube430456480502525548570
Top Tube507518535549565581596
Head Tube8383103119142166190








Dostawa: PROSIMY O KONTAKT

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Zostaw swój adres e-mail

Koszyk

Twój koszyk jest pusty

Wybierz pierwszy produkt