• White_background_Attaquer_Tie-dye_VAM_frameset_Disc_180
  • White_background_Attaquer_Tie-dye_VAM_frameset_Disc_180

Rama Factor O2 VAM

27000.00 zł

Zaktualizowany na 2020 rok, O2 VAM ma teraz w pełni wewnętrzne okablowanie.
Zespół inżynierów Factor stworzył innowacyjny, ultralekki wewnętrzny system prowadzenia kabli, który utrzymuje niskoprofilową główkę ramy, utrzymując przy tym odpowiedni zakres sztywności i prześwit dla opon, a nawet obniża wagę całego systemu.
Niska waga nie musi odbywać się kosztem dynamiki i jakości jazdy. Pomimo statusu najlżejszego roweru produkcyjnego Factor, O2 VAM pozostaje sztywny i responsywny pod wpływem mocy.
To, co osiągnęliśmy z O2 VAM, to rama zawierająca wszystkie elementy montażowe o wadze 677g niepomalowanej (rozmiar 54, disc). Dostępne są trzy lakiery o wadze od 20 do 45 g.
Kluczowe cechy:
W pełni zintegrowane kable
Zupełnie nowy projekt widelca z rurą sterową w kształcie litery D.
Dzielone elementy dystansowe podnoszą lub opuszczają kokpit
Szerokie tylne widełki
Zoptymalizowany prześwit na opony o szerokości do 30 mm
Idealnie współpracuje z zestawem kół Black Inc TWENTY
Zintegrowany kokpit
Łożyska Ceramic Speed w suporcie oraz sterach 

Dodatkowo jest wersja kompatybilna z hamulcem szczękowym z mocowaniem bezpośrednim.

Size4952545658
Stack503523542565587
Reach370376384392401
Seat Tube Angle7473737373
Top Tube515534550565580
Head Tube Angle71.371.673.173.373.3
Fork Offset5353434343
Fork Trail6058595858
Seat Tube Length455480503526548
BB Drop7570707070
Front Center576587577590605
Chainstay Length406406406406410
Wheelbase9709829729851005
Stand Over Height727750772794820






PROSIMY O KONTAKT