• legwarmer
  • legwarmer

ASSOS LEGWARMER_EVO7 (UNISEX)

350.00 zł

  • 0
  • 1
  • 2

Co to jest?

LegWarmer_evo7 jest częścią naszej nowej generacji ocieplaczy evo7. Choć często pomijane, są to części garderoby, które mają najwięcej zastosowań.

Skład: 62% PA, 18% PES, 18% EA, 2% PU

ALS climaRange:

Wiosna, Jesień, Wczesna zima.

Jak stosować:

Nowe nogawki z maksymalną elastycznością, zapewniające ciepło przy minimalnym ciężarze. Idealne na zimne poranki, ochronę przed chłodem wiatru na długich zjazdach w chłodniejsze dni jesieni, wiosną i wczesną zimą. Wskazówki ALS: Aby zmaksymalizować wydajność nogawek, zalecamy używanie ich w połączeniu z naszymi cieplejszymi, krótkimi spodenkami T.tiburuShorts_S7.

Technologia:

Ewolucja naszego poprzedniego modelu, poprawiliśmy cięcia, dopasowanie i wydajność, przy użyciu technologii i doświadczenia zdobytego przy projektowaniu innych produktów z naszej oferty na zimę 2015.

Budowa:

Tkanina RX Medium

Wykorzystaliśmy materiał RX o średniej wadze, aby zapewnić równowagę między ciepłem i dopasowaniem. Użyty materiał polar-utrzymuje nogi ciepłe. Dodatkowo, aby zabezpieczyć przed wilgocią i deszczem, wykorzystaliśmy naszą wodoodporną tkaninę WR.

Anatomiczny krój:

Zastosowaliśmy ten sam anatomiczny krój nogawek, co w kolekcji spodni na sezon 2015. Oznacza to, zwiększoną swobodę ruchów bez utraty ciepła. Dodatkowym plusem jest użycie elastycznego materiału (RX Light), co zwiększa oddychalność nogawek.

Wyprofilowane krawędzie:

Zawsze wierzyliśmy w zerwanie z tradycją, ale trzymaniem się tego, co naprawdę działa. Niekonwencjonalny krój-zakrzywiona górna krawędź, pozostaje niezmienna, ponieważ się naprawdę sprawdza. Wygięta góra doskonale pasuje do kształtu bioder, doskonale współgra z krótkimi spodenkami, utrzymując nogawki na miejscu.

Lewa i prawa specyfikacja:

Nasze lewe i prawe nogi są różne, więc dla najlepszego dopasowania możemy użyć prostego systemu etykietowania, aby upewnić się, że wiesz, która nogawka znalazła się na Twojej nodze. 

Odblaski:

Jazda w chłodniejsze dni oznacza jazdę, gdy widoczność nie dobra, dla zwiększenia widoczności umieściliśmy dwa asymetryczne paski odblaskowe z tyłu nogawek.

Kluczowe cechy:

• Tkanina RX Medium

• Anatomicznie cięcia nogawek

• Wyprofilowana górna część nogi dla dodatkowej wygody i ochrony

• Lewa i prawa noga-etykietowanie

• Paski odblaskowe na dole nogawek

Konkluzja:

Prawdopodobnie jeden z naszych najbardziej użytecznych i wszechstronnych produktów, całkowicie nowe nogawki legWarmer_evo7.  Utrzymują ciepło podczas chłodnych poranków lub podczas wczesnozimowych zjazdów. Jest to ulubiony produkt wielu zawodników Assos.


  

 

   


8 dni