• 11.10.163.12_01_1
 • 11.10.163.12_06_1
 • 11.10.163.12_03_1
 • 11.10.163.12_04_1
 • 11.10.163.12_05_1
 • t.campionissimo_quad
 • t.campionissimo_zoom
 • t.campionissimo_rett_2
 • t.campionissimo_rett_1
 • 11.10.163.12_01_1
 • 11.10.163.12_06_1
 • 11.10.163.12_03_1
 • 11.10.163.12_04_1
 • 11.10.163.12_05_1
 • t.campionissimo_quad
 • t.campionissimo_zoom
 • t.campionissimo_rett_2
 • t.campionissimo_rett_1

ASSOS T.CAMPIONISSIMO_S7

1585.00 zł 1268.00 zł

 • S
 • M
 • L
 • XL
 • XLG
 • TIR

Nazwa mówi wszystko. To są nasze push-itpast-concept-limit shorts! Są wyjątkowe! Nie są uszyte z tradycyjnych tkanin spandex. Jesteśmy pionierami w użyciu naszego nowatorskiego materiału do produkcji spodenek rowerowych.Wykorzystujemy zupełnie inną technologię od wykorzystywanej obecnie w przemyśle rowerowym. Nasze materiały powstają z różnych włókien dzięki obróbce wielu nowatorskich technologii maszynowej.

KIEDY STOSOWAĆ? 
Nie każdego dnia możesz zakładać Campionissimo, aby optymalnie korzystać z T.campionissimo noś je, gdy jesteś w swojej najlepszej formie! Wykorzystaj je w dniu kiedy liczy się nawet najmniejsza przewaga i nie pozwalasz na żaden kompromis lub jeśli jesteś typem zawodnika, który każdą jazdę przenosi do granic swoich możliwości. To spodenki zdecydowanie dla Ciebie! 

 Porównać T.campionissimo z tradycyjnymi szortami to tak jak porównać ponaddźwękowy odrzutowiec do lokomotywy parowej!

T.campionissimo Zalety: Super lekkie, super aerodynamiczne, super szybkie, super dopasowane, super kompresyjna tkanina.  

Przygotuj się na zupełnie nowe doznania. Bądź łagodny! Pociągnij szorty T.campionissimo i zacznij je stopniowo naciągać na ciało.

Nie spiesz się! 

Możesz poczuć jakby nigdy nie pasowały, ale nie poddawaj się. Załuż je prawidłowo na nogi i pośladki, następnie w pozycji pochylonej (pozycja rowerowa) pociągnij za szelki i załóż je na swoje barki. Wstań! Zamknij oczy i poczuj je! Podczas jazdy na rowerze doznasz uczucia jakby niewidzialna ręka delikatnie popychała Cię do przodu. To szczególne uczucie T.campionissimo. Wszystko dzięki specjalnie opracowanej ASSOS-tkaninie, specyficzny typ A.444 ergoKompressor - jest fenomenalna! 

 CECHY OGÓLNE
AeroPatterningFenomeno1 

Wyjątkowe, niszowe wzornictwo jest wynikiem badań przeprowadzonych w tunelu wiatru specjalnie dla naszej aero chronosuit Fenomeno, inżynierii do Igrzysk Olimpijskich w Londynie 2012 i wykorzystywane przez szwajcarski Związek Kolarski. Mod. Dep. & Patent Pending, funkcjonalne szorty, które powstały przy użyciu małej ilości szwów.

Y7 bibTech RAMA NOŚNA

To już nie jest tradycyjna konstrukcja szortów, wykonanych z elastanu. To konstrukcja w kształcie litery Y System przód / tył, który zapewnia, że dzięki szelkom szorty są  doskonale wyprofilowane, nie marszczą się bez względu na pozycję.

SuperFlat Grippers (uchwyty na uda)

Specjalnie opracowane elastyczne uchwyty nóg. Ultralekkie, małłe, idealnie skalibrowane zamiast rozciągliwej, która zabezpiecza spodnie mocno na nogach, bez zbędnego ciśnienia. 

 BibStabilizer (stabilizator szelek)

Służy również posiadaczom okularów. Wystarczy włożyć zausznik okularów pomiędzy szelkę spodenek a silikonowy pasek-stabilizator.

MATERIAŁY
 A: E: M: T. 

Asymetryczny  Elastyczny Moduł Technologiczny

Specjalnie skalibrowane materiały tekstylne z asymetrycznym modułami sprężystości w połączeniu z kierunkowym cięciem przekłada się na wydłużenie mięśni oraz stabilizuje ruchy. 

muscleStabilizer 

Oprócz: E: M:. T, tkaniny posiadają wyższy % elastanu zwiększając elastyczność materiałów co minimalizuje zmęczenie mięśni czyli zakwasy ze względu na poprawę kontroli wibracji. 

odourControl 

Antybakteryjne włókna, zmniejszają starzenie się materiału i pomagają zapobiegać nieprzyjemnym zapachom.

iceColor 

Tkanina, która odbija światło słoneczne, dlatego zmniejsza absorpcję ciepła utrzymując chłodniejszą temperaturę mięśni, bardziej stabilne, optymalny poziom operacyjny.

abrasionProtec 

Zdecydowanie poprawiła się odporność na ścieranie w porównaniu do szortów _s5.

memoryFoam 

W kolekcji _s2 FI.13, Assos najpierw wprowadził technologię "pianka", piankowa wkładka pochłaniające wstrząsy. Oznacza to, że pianka powraca do swojej pierwotnej postaci, jak tylko uwolnione zostanie ciśnienie. Dlatego zawsze, gdy zmieniasz pozycję na siodełku pianka ponownie "wypełnia lukę". 

ASSOS GoldenGate - ASSOS patent 

Kolejny przełom ASSOS, krokiem milowym jest innowacja: Przed _s7 wszystkie rowerowe wkładki w spodenkach zostały przymocowane (szyte lub klejone) do szortów. TERAZ "GoldenGate" przerywa szycie w obszarze "między nogami", tworząc trójwymiarową swobodę poruszania się w obszarze najbardziej wrażliwym. Brak szwów, stąd zmniejszone tarcie - w zasadzie nie istnieje. Chronione patentem! Bądź świadomy technologii!

ASSOS waffle - patent ASSOS 

To rozwiązanie ASSOS dla wkładki przy skórze, tkanina 3-warstwowa. Pierwszy raz zastosowany w _s5 teraz dalej udoskonalony dla _s7.  Zamiast korzystania z monolitycznej pianki w środkowej warstwie _s7 jest wyposażony w perforowaną piankę co przekłada się na zmniejszenie wagi oraz zwiększenie oddychania. Bądź świadomy technologii. 

ASSOS superAir - ASSOS Patent

To udoskonalenie patentu waffle. Poza środkową warstwą, dolna warstwa tkaniny jest również perforowana, co dodatkowo zmniejsza wagę i zwiększa oddychalność. Kolejny krok milowy ASSOS! Bądź świadomy i szybko podążaj za innowacją!

ASSOS rearTerminal - ASSOS Patent

Kolejnym technicznym krokiem w kierunku całkowitego komfortu: tylna część wkładki jest bezpośrednio połączona z materiałem. Efektem jest mniejsza objętość, mniej szwów, doskonale zintegrowana wkładka. 

kuKuPenthouse - Patent Pending ASSOS

Innym wynalazek ASSOS: przednia część wkładki posiada dodatkową warstwę z tkaniny, aby stworzyć "gniazdo", w którym genitalia samca są prawidłowo umiejscowione dodatkowo utrzymując je "chłodniejsze". To ewolucja "kuKuDeluxe". 

Anatomiczne klapy boczne

Taka konstrukcja dodatkowo redukuje ciepło i ryzyko otarć o siodełko dzięki zoptymalizowanemu, anatomicznemu konturowaniu wkładki. WYSYŁKA: 2-4 DNI ROBOCZYCH