• image 0
  • image 1
  • image 2
  • image 0
  • image 1
  • image 2

ASSOS LL.UNO_S5

861.00 zł 779.00 zł

  • S

Wprowadzenie LL.uno_S5 jest odpowiedzią Assos na potrzeby rowerzysty wyścigowego. Lżejsze, super dopasowane i mniej skomplikowane.

Skład: 82%PA - 12%EA - 6%PES

 ALS CLIMARANGE:

Spodnie długie poziom Wczesna Zima (earlyWinter.5)

KIEDY UŻYWAĆ?

LL.Uno jest dostępny w dwóch wersjach: z lub bez wkładki S5. Z wkładką LL.Uno służy jako jedyna warstwa, bezpośrednio na skórę. Bez wkładki, można zakładać na krótkie spodenki lub wykorzystywać je bardziej wszechstronnie czyli używać do innych sportów lub zajęć na świeżym powietrzu.

ZALETY  ALS:

 Gdy temperatura spada, można rozszerzyć zakres LL.uno poprzez noszenie ochraniaczy na  nogi kneeWarmer lub legWarmer.

KONSTRUKCJA:

LL.Uno bazuje na konstrukcji modelu LL.607. Stworzony z tego samego materiału czyli wysokiej jakości takaniny typu RX. To czym się różnią to wyeliminowane przedniego panela Airblock w obszarze jamy brzusznej i zastąpienie go bardziej wytrzymałym czyli  wersją RX. Brak strzemion na stopy, bez użycia tkaniny RXQ, mniejsza objętość tylnego panela sprawiają, że ubranie jest lżejsze i bardziej wydajne bez utraty jakości.

 Campionissimo AEPD

Skrojone tak, aby idealnie dopasowywały się do ciała, kiedy będziesz w typowej pozycji kolarskiej, poczujesz niesamowitą swobodę ruchów podczas jazdy. Stojąc prosto możesz czuć dyskomfort. Szelki mogą ciągnąć i pomyślisz że leżą źle! Nic bardziej mylnego! Zegnij się w pół i przyjmij pozycję jak podczas jazdy na rowerze, poczujesz że ramiona już nie są obciążone. Tak czujesz Assos! Perfekcję w przekazywaniu wiedzy dzięki ubraniom kolarskim, które tworzymy od 30 lat. 

 UWAGA:  Szorty, spodnie długie oraz ochraniacze muszą pasować do ciała jak druga skóra, dzięki czemu tkanina może zapewnić skuteczną kontrolę temperatury ciała oraz wysoki komfort podczas jazdy. LL.uno zostały zaprojektowane właśnie po to, jednak tylko poczujesz ich komfort, gdy wybierzesz właściwy rozmiar. 

 PODSUMOWANIE:

Czasami mniej znaczy więcej. Czasami mniej jest wystarczające. Jeśli jesteś rowerzystą wyścigowym, który robi dużo kilometrów zimą, LL.uno zadba o Twoje nogi. Możesz pozostać tylko przy jednych spodniach zimowych chyba, że potrzebujesz jeszcze więcej ochrony wtedy wykorzystaj LL.fugu. Stworzone z myślą o najtrudniejszych i najzimniejszych warunkach podczas jazdy rowerowej.WYSYŁKA: 2 DNI ROBOCZE